حمایت از کسب و کارهای نوپا

در طول سالیان اخیر یکی از مهمترین تحولاتی که در فضای کسب و کار در کشورمان ایجاد شده است، ظهور و پیدایش سبک جدیدی از کسب و کارهاست. هرچقدر حضور اقشار مختلف در فضای آنلاین روز به روز پر رنگ تر شده است به همان نسبت دریچه های جدیدی از کسب و کار نیز گشوده شده است. شاید تا همین چند وقت پیش هر وقت صحبت از کسب و کار آنلاین می شد بخش اعظمی از مردم تنها چیزی که در ذهنشان شکل می گرفت فروشگاههای آنلاین محصولات بود. اما شرایط به سرعت در حال تغییر است بسیاری از کسب و کارهای نوپا بر بستر اینترنت شکل گرفته اند و الگوهای پیشین کسب و کار در حوزه های مختلف را دگرگون کرده اند. اکنون شاید دیگر روزی نیست که یک اپلیکیشن یا یک وبسایت جدید ظهور می کند و یکسری خدمات جدید رو در فضای آنلاین ارائه می کند.

اما آنچه که مسلم است تمامی این کسب و کارهای نو از یک ایده شروع شده اند. یک ایده خوب می تواند برای شروع عاملی کلیدی و بسیار مهم باشد ولی این همه ماجرا نیست. این یک شرط لازم است ولی کافی نیست. حداقل دو عنصر مهم دیگر برای پیشبرد یک کسب و کار نوپا کاملاٌ ضروری است: تیم و سرمایه.

یک تیم کاری متشکل از یک کادر اجرایی متناسب با نوع کسب و کار، یک گروه جهت تحقیق و توسعه بازار به همراه مشاوران کسب و کار می باشد. مهمترین بخش برای حمایت از کسب و کارهای نوپا نیز شاید جذب سرمایه گذار مناسب باشد.

شرکت هفت بیست و چهار تلاش کرده است در این حوزه ها به یاری کسب و کارهای نوپا بیاید و از مشاوره و راهنمایی گرفته تا سرمایه گذاری بر روی پروژه ها به آنها خدمت رسانی کند.