آموزش آنلاین همراه ارائه مدارک معتبر

با توجه به رشد و توسعه آموزش آنلاین در سراسر جهان  اینک دسترسی به کلاسها، فیلم های آموزشی و منابع علمی برترین دانشگاههای دنیا و گذراندن دوره های آموزشی در آنها و حتی دریافت مدرک معتبر از آنها همه بصورت آنلاین و از راه دور میسر شده است.

این امر فرصت مغتنمی را فراهم کرده است تا همگان در سراسر دنیا امکان بهره مندی از این فرصت را پیدا کنند تا با دسترسی به بروزترین و معتبرترین منابع آموزشی دنیا علم و مهارت خود را افزایش دهند. اما در این میان شاید هنوز چند مشکل اساسی سد راه توسعه آموزش الکترونیک در سطح دنیا باشد.

یکی از مهمترین اشکالات، توسعه نیافتگی یک زبان مشترک در ارائه مطالب آموزشی است. تقریباً تمام آموزشگاه ها و مؤسسات آموزشی بین المللی در دنیا دوره های خود را به یک یا چند زبان محدود مانند انگلیسی و فرانسوی ارائه می کنند و این مشکل در کشورهایی که اغلب مردم آنها تسلط کافی بر این زبانها ندارند وجود دارد که امکان بهره مندی از این سیستم آموزشی مدرن برای همگان مقدور نیست.

در کشور ما نیز متاسفانه علیرغم تمایل زیاد بسیاری از مردم خصوصاً نسل جوان به بهره گیری از آخرین دانش روز دنیا و دسترسی به منابع علمی دانشگاههای برتر دنیا این مشکل به شکل محسوسی نمایان است. وجود این خلاء آموزشی بسیاری را از بهره گیری از این امکان عظیم محروم می کند.

برای این مشکل راه حل های مختلفی ارائه شده است مانند شبیه سازی این دوره ها توسط مؤسسات آموزشی داخلی و یا کلاسهای مجازی برخی از دانشگاه های کشور.

اگرچه این تلاشها گام های بسیار مثبتی درجهت توسعه فرآیند آموزش الکترونیک است اما همچنان تفاوتهای بسیاری با دوره های آموزشی بین المللی وجود دارد. در دوره های آموزشی بین المللی آنلاین علاوه بر دسترسی به جدیدترن منابع آموزشی دنیا و استفاده از مدرن ترین امکانات آموزشی امکان دریافت مدرک از معتبرترین دانشگاه های دنیا نیز وجود دارد.

ما سعی کرده ایم در پروژه آکادمیک ۲۴ برای بهره گیری درست از این امکانات و حل مشکل مذکور راه حلی را ارائه کنیم. ما به شما کمک خواهیم کرد تا علیرغم نداشتن تسلط به زبان انگلیسی در دوره های آموزشی معتبرترین دانشگاههای دنیا شرکت کنید، از منابع آموزشی آن بهره مند شوید، در امتحانات شرکت کنید، و مدرک معتبر دریافت کنید.

برای این منظور یک تیم حرفه ای شامل متخصصین علوم مختلف، مترجمین حرفه ای، و طراحان پلتفرمهای آموزشی در کنار هم جمع شده اند تا این امر را محقق سازند.

ما محتویات آموزشی کلیه دروس شامل کلیپ های آموزشی، مطالب درسی، جزوات و مقالات را برای شما به زبان فارسی ترجمه کرده ایم و این امکان را فراهم ساخته ایم تا بتوانید از جدیدترین مفاهیم آموزشی بهره ببرید.

 مهم نیست سطح زبان انگلیسی شما در چه حدی است فقط کافیست که بخواهید در جمع بهترین ها باشید… آنوقت ما در کنارتان هستیم تا پایان.